Bližšie k Michalovčanom

Krásny slnečný deň, nabitý pozitívnou energiou. Akcia "Zabavme sa a zahrajme" dopadla výborne. Ďakujeme za rozhovory, podporu, inšpirácie a informácie ohľadne problémov v našom meste. Príjemne nás prekvapil Váš záujem o mesto a Vaša hojná účasť na akcii. Rodinne strávený deň len potvrdzuje, že rodina je to najdôležitejšie čo máme.


Znova sme bližšie ku Vám, poznáme viac problémov, ktoré Vás trápia, našli sme riešenia ako urobiť mesto Michalovce krajším miestom pre náš život.


Verím, že spoločnými silami dosiahneme zmenu v meste, aby sa nám rodiny nesťahovali z mesta preč a neutekali pred neznesiteľnou korupciou a rodinkárstvom, ktoré likvidujú náš domov.


Volebný program, ktorý vám prinášame je úprimný a pre ľudí, pre nás všetkých Michalovčanov, ktorí nedovolíme, aby si mesto privlastnilo zopár ľudí a urobilo z neho súkromú s.r.o.


21 views0 comments

Recent Posts

See All

Môj pozmeňujúci návrh na rozšírenie textu o občianske združenia neprešiel . Suma 5000 EUR z nášho rozpočtu je fakt len malinká symbolická, no aj tak primátor a poslanecký klub SMER pochopenie nenašili