top of page
VOLÍM KAPLANA

Michalovce nikdy nemali reálnu opozíciu, reálnych kritikov a bojovníkov za práva občanov. Vedenie mesta a zastupiteľstvo si robia čokoľvek prakticky bez akejkoľvek kontroly, predávajú majetok nás všetkých, bez nášho súhlasu, bez verejnosti, úzkej skupine ľudí a to všetko pekne za zatvorenými dverami, je to už verejné tajomstvo aké mená sú to. Rozhodujú v prospech cudzích dosadených firiem, výberové konania vyhrávajú neštandardné firmy bez histórie a zamestnancov, ktoré vzniknú pred zákazkou a zaniknú po zákazke. Na miestnych zamestnávateľov posielajú kontroly, znemožňujú stavby a likvidujú ich cez hygienu. Podnikať a pracovať v našom meste je čoraz ťažšie. Verejné priestory a medziblokové priestory sú častokrát zo 70-80 rokov minulého storočia. Obyvateľstvo dalo jasný signál, mesto sa vyľudňuje, z niekdajších 41.000 obyvateľov máme k dnešnému dňu 37.500. Je to alarmujúce číslo. Preto vznikla pbčianska iniciatíva Zemplína a taktiež aktívna činnosť opozičných politických strán vrátane SaS, aby informovali verejnosť o krokoch vedenia mesta ľudskou zrozumiteľnou rečou. Aj preto som sa ja osobne rozhodol voliť MILANA KAPLANA za primátora nášho mesta. Je to jediná osobnosť, ktorá prinesie absolútnu transparentnosť, komunikáciu
s obyvateľstvom, odborné riešenia a zastaví akúkoľvek korupciu na úrade.

V posledných župných voľbách ľudia jasne prejavili že majú záujem o zmenu, a tuto zmenu si žiadajú aj v komunálnych voľbách. My ponúkame reálnu zmenu, zmenu k lepšiemu a komunálne voľby sú ideálnou príležitosťou ako zmenu dosiahnuť.

20180507_102745.jpg
BEZ POSLANCOV SA MESTO RIADIŤ NEDÁ

Spojenie pravicových strán prináša množstvo odborníkov, 25 kandidátov na poslancov, ktorí sú pripravení venovať svoj čas a život pre krajšie mesto. Bez nich sa riadiť mesto nedá, preto je spolupráca primátora a poslancov neodmysliteľná.

poslanci.jpg
bottom of page