top of page

Ohlásenie kandidatúry Milana Kaplana

Dovoľte aby som za stranu SAS vyjadril úprimnú radosť nad tým, že sa nám podarilo spojiť pravicové strany a dokázali sme sa dohodnúť na jednoznačnom kandidátovi na post primátora mesta Michalovce. Strana SAS nepostaví svojho kandidáta, ale podporí spoluprácu s OĽANO, teda podporí kandidáta Milana Kaplana.

Milan Kaplan nie je len demokratickou slušnou alternatívou voči tak dlhoročnému úradu jednej strany Smer, ale aj mladou nádejou pre Michalovce vrátiť mesto jeho obyvateľom. Milan Kaplan nie je nezávislý kandidát, nezávislý hráč, samotný bežec, ale Milan Kaplan je kandidát pravice, za týmto kandidátom stoji mnoho ľudí, odborníkov, budúcich poslancov, veľký tím ľudí. Náš kandidát teda nie je kandidát jednej osoby, ale je to riešenie vychádzajúce zo spolupráce množstva ľudí.

Milan Kaplan je reálna zmena pre Michalovce. V posledných župných voľbách ľudia jasne prejavili že majú záujem o zmenu, a tuto zmenu si žiadajú aj v komunálnych voľbách. My ponúkame reálnu zmenu, zmenu k lepšiemu a komunálne voľby sú ideálnou príležitosťou ako zmenu dosiahnuť.
17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page